Центр міста

Охорона в центрі Одеси: охорона торгових центрів, банків, аптек, офісів і квартир

Центр Одеси – це осередок всіх культурно-історичних цінностей, збережених до наших днів. Це найкрасивіший район курортного міста, що відображає тонку грань між стародавньою культурою і сучасністю. У Центрі розташовані найбільші організації міста, торгово-розважальні центри, музеї, представництва великих промислових компаній, банки, школи, ВНЗ. Поряд з активною реставрацією проводяться будівельні роботи по зведенню нових бізнес-центрів і супермаркетів.

centr

Особливістю району є величезне нагромадження торгових приміщень і офісів. Вони зайняли майже всі перші поверхи будівель. Тут присутня колосальна конкуренція, тому питання відмінної репутації стоїть особливо гостро для власників. Професійна охорона торгових центрів і підприємств, що працюють у сфері послуг – запорука надійності і впевненості в подальшому процвітанні бізнесу. Це також і важливий чинник, на який звертають увагу клієнти.

Охоронне підприємство «Карабінер» активно співпрацює з провідними організаціями, офіси яких розташовані в центральній частині міста. Нами забезпечується цілодобова охорона банків, аптек, бізнес і торгових центрів, ресторанів та мережі магазинів. Наші екіпажі курсують по всьому Центру, миттєво реагуючи на кожен сигнал тривоги.

Розкривання злочинів в цьому районі невисоке, адже саме тут збирається найбільша кількість туристів. Відстежити шахрая після скоєного злочину практично неможливо. Охорона у вигляді установки сигналізації та екіпажу наших співробітників дозволить докорінно запобігти шахрайськім діям. Надійний захист – ось критерій успіху і солідного іміджу, який доступний і вам.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Міла

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37