Сухий лиман

Охорона у Сухому Лимані: охорона магазинів, портів і аптек

Сухий Лиман – дивовижна місцевість в Одеській області, багата своїми цілющими грязями і неповторними оздоровчими особливостями. Розташована вона всього в 15 км від центральної частини Одеси. Це територія відпочинку і спокою, тут немає великих торгових центрів, офісів і готелів. Туристи зупиняються або в комплексах відпочинку, або в приватному секторі.

suhoi-liman

Пам’яткою Сухого Лиману є великий чорноморський порт – Іллічівськ, з паромною переправою і численними терміналами. Він входить до трійки лідерів українських портів, які здійснюють масштабні морські вантажоперевезення. Охорона порту відповідає масштабу його діяльності, тому крадіжки і зломи на території неприпустимі.

Сухий Лиман гостинно приймає відпочиваючих з дітьми. Тут функціонують магазини, піцерії, трактири і кафетерії. Приваблює гостей міста і неповторна культурно-архітектурна пам’ятка – Свято-Вознесенський храм. Ця частина міста вражає своїм умиротворенням і тишею. Тут дійсно можна відпочити, не хвилюючись про проблеми і безпеки.

Охоронне підприємство «Карабінер» надає можливість забезпечення охорони для всіх підприємств, що реалізують товари та надають послуги. Нами забезпечується надійна охорона магазинів, аптек, закладів громадського харчування. Екіпажі швидкого реагування здатні убезпечити власників від будь-яких шахрайських дій, забезпечити повну матеріальну відповідальність за збереження товару та майна в неробочий час.

Охорона у Сухому Лимані – це гарантія безпеки на самих вигідних умовах.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Міла

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37