Санжійка

Охорона в Санжійці: охорона магазинів, готелів і ринку в селі Санжійка

Санжійка – невеличке курортне село на узбережжі Чорного моря. Завдяки тому, що віддаленість від Одеси становить 35 км, тут тихо і затишно. Це досить бюджетний і в той же час колоритний варіант для відпочинку компанією або родиною. Піщані пляжі і тепле море, небагатолюдність і доступність цінового діапазону – все це приваблює туристів, які віддають перевагу спокою і самоти на морському узбережжі.

sanjeika

 

Санжійка більше вражає своїми краєвидами, ніж надає комфортабельні умови для відпочинку. Тут немає звичних ресторанів, великих гіпермаркетів. Інфраструктура включає в себе продовольчий ринок, кілька магазинів, міні-готелів і баз відпочинку. Пам’яткою даній місцевості є відомий Санжійський маяк.

Незважаючи на досить незначну розгалуженість інфраструктури, у Санжійці приїжджають і ділові люди для проведення конференцій і семінарів. Це ідеальне місце для обговорення бізнес-питань та проведення різноманітних тренінгів. Охоронне підприємство «Карабінер» передбачає можливість надання послуг для всіх торгових об’єктів і готельних комплексів курорту. Ми знаємо, наскільки важливо забезпечити комфортабельні, повністю захищені умови для перебування відпочиваючих.

Якщо вам необхідна охорона магазинів, готелів і ринку в Санжійці, ми готові надати найкращі умови для співпраці. Установка сигналізації буде рентабельніше за найм охоронного персоналу. А наша охорона швидкого реагування швидко і безперешкодно прибуде на місце події протягом декількох хвилин.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Міла

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37