сел. Котовського

Охорона на селищі Котовського: охорона магазинів, аптек, торгових центрів, банків і квартир

Котовського – найбільший масив Суворовського району Одеси. Віддаленість від Центру становить 15 км. Територія активно забудовується новими будівлями, тому «Поскот» (народна назва масиву) складно назвати курортної територією для відпочинку. На Котовського розташовані магазини, торгові центри, аптеки. На відміну від інших районів міста, тут є свої недоліки: проблеми з комунікаціями і середній показник по злочинності.

kotovskogo

Останній фактор є пріоритетним для тих підприємств селища Котовського, що піклуються про свою безпеку, збереження товарів та майна, репутації серед клієнтів. Охоронне підприємство «Карабінер» пропонує перевірені та високоефективні шляхи вирішення даної проблеми. Для охорони магазинів на Котовського, а також інших підприємств масиву, використовується ультрасучасне обладнання, робота якого не припиняється навіть у разі перебоїв з електроживленням.

Наші патрулі швидкого реагування менш ніж за 5 хвилин після надходження сигналу запобіжать злочин будь-якого масштабу. Охорона торгового центру, мережі магазинів або виробничих підприємств здійснюється за помірну плату, гарантуючи при цьому повну безпеку і збереження об’єкта.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Міла

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37