Фонтан

Охорона на Фонтані: охорона готелів і магазинів, нічних клубів, приватних будинків і котеджів на Фонтані

Фонтан – найбільш елітна територія Одеси, що розтягнулася на кілька станцій уздовж морського узбережжя. Саме тут зведені найдорожчі дачні будинки і котеджі. З кожним роком тут все менше вільних ділянок для прогулянок і відпочинку, адже вони заповнюються елітними новобудовами у вигляді міні-готелів, баз відпочинку і літніх нічних клубів.

fontan

Інфраструктура Великого і Середнього Фонтану розвинена по мінімуму. Тут немає великих ринків в одеському стилі, гіпермаркетів. Замість них – магазини і торгові намети. Кількість навчальних закладів також невелике. М’який клімат, легкий бриз, невелика віддаленість від Центру і вражаюча близькість будинків відпочинку до моря – все це приваблює цілі натовпи відпочиваючих цілий рік.

Живий інтерес туристів до даного курорту породжує необхідність створення всіх заходів безпеки, як для відпочиваючих, так і для власників готелів і торгово-розважальних центрів. Охорона готелів і магазинів, а також інших високовідвідуваних об’єктів – провідна послуга охоронного підприємства «Карабінер». Для охорони приміщень в нічний час і в період закриття баз відпочинку і торгових об’єктів використовується новітня система сигналізації, безпосередньо підключена до пульта охорони та екіпажам швидкого реагування.

Більшість розважальних клубів на Фонтані працюють до світанку. Нерідко нічні посиденьки закінчуються неприємностями. Комплексна охорона клубів дозволить уникнути таких проблем, забезпечивши тим самим відмінну репутацію закладу. «Карабінер» – найнадійніша охорона для елітного курорту Одеси.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Міла

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37