Iнститут Таїрова

Охорона в Інституті Таїрова: охорона супермаркетів, магазинів, аптек і квартир

Інститут Таїрова – досить великий житловий масив Одеси, розташований всього в 5 км від Центру. Тут відмінна місцевість в плані екології, дивовижної краси території для відпочинку та непогано розвинена інфраструктура. Відмінною особливістю мікрорайону є відсутність паркових зон. Замість них в Інституті Таїрова є масштабна прогулянкова територія, площа якої сягає 16 га.

tairova-institut

Масив Київського району має розвинену соціальну інфраструктуру. На території Таїрова розташовані 2 середні школи, дитячі садки, велике футбольне поле. Частина району, прилегла до Великого Фонтану, особливо приваблива для відпочиваючих, адже з будинків цих будівель відкривається чудовий вид на море. Оточує Інститут Таїрова промислова зона і численні виноградники.

Актуальною тут є охорона навчальних закладів і торгово-розважальних комплексів. Забезпечити повну безпеку може тільки надійне охоронне підприємство, яким є компанія «Карабінер». Ми працюємо з багатьма об’єктами Одеської області, здійснюючи повний комплекс заходів щодо захисту майна, цілісності будівель.

Сучасне обладнання, поряд з досвідом охорони об’єктів будь-якого масштабу, дозволяє нам гарантувати 100% якість послуг. Охорона супермаркетів, магазинів, аптек, заводів в Інституті Таїрова – ми забезпечимо безпеку на найвищому рівні.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Міла

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37