Фонтанка

Охорона в Фонтанці: охорона магазинів, готелів, баз відпочинку і торгових центрів

Фонтанка – село Одеської області, розташоване в 30 км від серця причорноморського курорту. Красива місцевість і помірно-континентальний клімат приваблюють відпочиваючих з усіх країн. Це місце усамітнення і спокою, єдності з природою і гармонії з самим собою. Протягом 10 місяців у році тут зберігається плюсова температура, тому відпочинок в даній місцевості залишає незабутні враження, як влітку, так і взимку.

fontanka

Село Фонтанка вражає розвиненою сучасною інфраструктурою. У степовій зоні в оточенні дивовижної природи функціонує масштабний торгово-розважальний комплекс «Рив’єра».Тут є все, що може забезпечити повноцінний відпочинок, тому й охорона торговому центру потрібна гідна. Гостей курортного села очікує 9 кінозалів, серед яких є і IMAX, роллердром, боулінг-клуб, ресторани і кафе. На території Фонтанки відкрито відразу 3 масштабних супермаркети із найрізноманітнішим асортиментом.

Така інфраструктура не залишається непоміченою. Сучасні можливості для повноцінного відпочинку, створені на базі села, відкривають більше можливостей для залучення величезної кількості туристів з інших областей України та зарубіжжя. Вкрай гостро виникає необхідність у забезпеченні надійної охорони. Як і в будь-якому іншому курортному селищі, важливо забезпечити безпеку для власників бізнесу і відпочиваючих. І допомогти в цьому може компанія «Карабінер».

Ми здійснюємо охорону заводів, супермаркетів, магазинів, торгових центрів – всіх підприємств, що надають послуги різного формату. Ми встановлюємо обладнання останнього покоління, що дозволяє запобігати проникненню на об’єкт сторонніх осіб у неробочий час. Екіпажі прибувають на місце в лічені хвилини, а це і є найважливіший аргумент на користь захищеності вашого майна. «Карабінер» – це найнадійніша, миттєво реагуюча охорона торгових центрів, виробничих підприємств і об’єктів малого бізнесу в Одеській області.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Міла

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37