Авангард

Охорона в Авангарді: охорона навчальних закладів, торгових точок, магазинів, банків і аптек

Авангард – одне з найбільш молодих поселень Одеської області, історія якого почалася тільки в 1995 році. За час свого існування в селі активно, семимильними кроками розвивається інфраструктура. Власний ринок, найбільший промисловий гіпермаркет, безліч торгових наметів, 30 магазинів – все це сприяє активному життю і повноцінному відпочинку на території причорноморського узбережжя.

avangard

Авангард має у розпорядженні чудово розвинену соціальну інфраструктуру. Щороку тут з’являються нові житлові багатоповерхові будівлі, перші поверхи яких займають установи побутового обслуговування громадян і торгові приміщення. Культурної пам’яткою Авангарду став храм св. Віктора. Великий інтерес привертає до себе Будинок культури, на базі якого діє бібліотека і проводяться заняття для дітей. У селі є своя школа і дитячий садок.

З настільки стрімким розвитком виникає необхідність у створенні комфортних та безпечних умов діяльності для власників приватного бізнесу і державних установ. Підприємство «Карабінер» відкрите до співпраці з усіма містами і селищами Одеської області.

Нами здійснюється цілодобова професійна охорона навчальних закладів, банківських філій, торгових приміщень – будь-яких об’єктів, що потребують надійного збереження майна. Охорона магазинів в Авангарді, а також інших підприємств передбачає матеріальну відповідальність, тому ми використовуємо надійні, перевірені методи забезпечення безпеки для кожного об’єкту, що охороняється.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Міла

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37