Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Фонтанка

Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.
Ліда
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Охорона в Фонтанці: охорона магазинів, готелів, баз відпочинку і торгових центрів

Фонтанка – село Одеської області, розташоване в 30 км від серця причорноморського курорту. Красиві місцевості і помірно-континентальний клімат приваблюють відпочиваючих з усіх країн. Це місце усамітнення і спокою, єдності з природою і гармонії з самим собою. Протягом 10 місяців в році тут зберігається плюсова температура, тому відпочинок в даній місцевості залишає незабутні враження, як влітку, так і взимку.

Село Фонтанка вражає розвиненою сучасною інфраструктурою. У степовій зоні в оточенні дивовижної природи функціонує масштабний торгово-розважальний комплекс «Рів’єра». Тут є все, що може забезпечити повноцінний відпочинок, тому і охорона торгового центру потрібна гідна. Гостей курортного села очікує 9 кінозалів, серед яких є і IMAX, роллердром, боулінг-клуб, ресторани і кафе. На території Фонтанки відкрито відразу 3 масштабних супермаркету з великою кількістю найрізноманітнішого асортименту.

Така інфраструктура не залишається непоміченою. Сучасні можливості, створені на базі села для повноцінного відпочинку, відкривають більше можливостей для залучення величезної кількості туристів з інших областей України та зарубіжжя. Вкрай гостро тут виникає необхідність в забезпеченні надійної охорони. Як і в будь-якому іншому курортному селищі, важливо забезпечити безпеку для власників бізнесу і відпочиваючих. І допомогти в цьому може компанія «Карабінер».

Ми здійснюємо охорону заводів, супермаркетів, магазинів, торгових центрів – всіх підприємств, що надають послуги різного формату. Ми встановлюємо обладнання останнього покоління, що дозволяє запобігати проникненню на об’єкт сторонніх осіб в неробочий час. Екіпажі прибувають на місце за лічені хвилини, а це і є найважливіший аргумент на користь захищеності вашого майна. «Карабінер» – це найнадійніша, миттєво реагує охорона торгових центрів, виробничих підприємств і об’єктів малого бізнесу в Одеській області.

Детальніше про нас