15лютого
В Одесі на житловому масиві Черемушки невідомі вдерлися до однієї з квартир і задушили 6-річну дитину.
Про це із посиланням на відділ комунікацій ГУ Нацполіції області пише УНІАН. Як з’ясувалося, мати дитини пішла з дому, залишивши дитину без нагляду. Повернувшись за приблизно 40 хвилин, вона знайшла її мертвою з мотузкою на шиї. Водночас зазначається, що двері …
11січня
В 6:47 в приватному будинку за адресою Авангард 2, 18 лінія, що перебуває під охороною СБ “КАРАБІНЕР”, спрацювала тривога. Прибула Група Швидкого Реагування СБ “КАРАБІНЕР” (час прибуття: 3 хв.) Виявила розкрите вікно, з явними слідами злому.
Грабіжники мали намір проникнути в будинок для скоєння крадіжки, але швидкий і своєчасний приїзд ГБР СБ “КАРАБІНЕР” завадив їм. Огляд об’єкта показав, що правопорушники не встигли навіть проникнути на об’єкт.
31грудня
В 4:26 на вул. Мінська в приватному будинку, що знаходиться під охороною СБ “КАРАБІНЕР” була натиснута Кнопка тривожного виклику. Приїхала за 3 хвилини ГБР СБ “КАРАБІНЕР” з’ясувала наступні обставини: вночі, через вікно, в будинок проникли сторонні люди. Спляча сім’я була захоплена зненацька і пов’язана. З метою дізнатися більше про місцезнаходження в будинку цінностей, злочинці жорстоко і тривало катували всіх домочадців (у потерпілих, крім побоїв, численні сліди ножових порізів обличчя і тіла). Після того, як всі цінності були знайдені, грабіжники залишили будинок, залишивши сім’ю спливати кров’ю у зв’язаному стані. Нелюдськими зусиллями господар будинку послабив мотузки і знайшов спосіб натиснути кнопку тривожної Виклику СБ “КАРАБІНЕР”.
Група Швидкого Реагування привела до тями і надала першу медичну допомогу іншим членам родини, була викликана швидка медична допомога і наряд поліції. КАРАБІНЕР попереджає, що трапилося стало можливим через безтурботного поведінки мешканців будинку, які не поставили свій будинок / …
30грудня
О 22:32 причиною виклику групи швидкого реагування СБ “КАРАБІНЕР” в павільйон за адресою вул. І. Рабіна послужила масова бійка, яка мала намір перерости в масштабний погром.
Прибула ГБР СБ “КАРАБІНЕР” (час прибуття: 3 хв.), викликала підмогу і подвоєними зусиллями порушники були заспокоєні, затримані і передані співробітникам поліції.