Супровід інкасаторів
Охорона інкасації - це послуга, що дозволяє убезпечити перевезення матеріальних цінностей, забезпечити захист інкасаторського транспортного засобу від викрадення зловмисниками. Від того, наскільки повною буде безпека, залежить не тільки схоронність коштів, але й життя інкасаторів. Інкасація - одна з найбільш затребуваних послуг, довірити яку можна тільки провідною охоронної компанії зі штатом висококласних фахівців. Зміст спецтранспорту, навчання охоронців, наймання співробітників - все це вимагає серйозних витрат і певних навичок. Тому впоратися з цим самостійно не тільки не доцільно, але і вельми ризиковано.
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Професійні послуги з охорони інкасації підприємств

Охоронне підприємство «Карабінер» має досвід надання послуг з охорони та супроводу інкасаторів. Фахівці компанії виконують роботу з урахуванням всіх складнощів організації кожного етапу, специфіки підвищеного ризику. Підтримання порядку під час супроводу інкасаторів, забезпечення належної охорони їх життя і матеріального майна – ось головні завдання, які покладає на себе спеціалізований персонал «карабінерів».

Послуги з охорони інкасації підприємств включають:

  • Роботу досвідченого складу озброєної охорони, що володіє відповідними навичками дій в екстремальних ситуаціях.
  • Супровід спецтранспорту, що доставляється матеріальні цінності з одного об’єкта на інший.
  • Комплексний контроль вантажно-розвантажувальних робіт.
  • Контроль інкасаторського автомобіля в дорозі, вибір оптимально безпечного маршруту для пересування, дотримання заходів безпеки під час зупинок.
  • Швидке рішення позаштатних ситуацій.
  • Юридичний супровід, складання всієї документації по інкасаторської перевезенні коштів.
Консультант Яна

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте зручний для вас час огляду об'єкта.
До вас виїжджає наш фахівець для визначення необхідної кількості постів охорони, режиму несення служби, форми одягу охоронців, наявності засобів захисту.
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обговорюється дата і час взяття під охорону.
З нашого боку проводиться контроль надання послуг

Особливості супроводу інкасаторів

Супровід інкасаторів здійснюється виключно на підставі укладеного договору між компанією-замовником і охоронним підприємством. Передача матеріального вантажу за схемою «з рук в руки» максимально мінімізує втрати клієнта, гарантуючи безпеку цінностей на всіх етапах перевезення.
Супровід інкасаторів включає кілька етапів: розробку маршруту з визначенням безпечних місць зупинки, присутність спеціально підготовлених озброєних охоронців, миттєво реагують на будь-які види нападу. Тільки серйозний підхід до організації інкасаторської перевезення здатний убезпечити даний процес.