Охорона територій великої протяжності

Території великої протяжності - це , перш за все , приватні аграрні землі, призначені для вирощування культурних і плодово- ягідних рослин , а також заповідники і навіть зоопарки. Охорона таких об'єктів є обов'язковою мірою безпеки , що дозволяє вирішити ряд завдань: убезпечити від розкрадання, запобігти хуліганство з боку зловмисників і забезпечити постійний контроль по всьому периметру.

Найчастіше складність у забезпеченні безпеки виникає на відкритих місцевостях . Відсутність огорожі створює чималі втрати для аграріїв. Тому доцільність звернення в охоронне підприємство, що спеціалізується в даному сегменті , гранично висока. Для вас розкрадання врожаю - звичне явище? Забезпечте всі заходи захисту врожаю , звернувшись за допомогою в компанію « Карабінер ». Відсутність втрат на полях повністю компенсує витрати на послуги професійної охорони .

Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Методи забезпечення охорони територій великої протяжності

Кожен об’єкт індивідуальний, тому перед прийомом під охорону проводиться ретельна його оцінка . Вона включає визначення зон можливого виникнення загроз проникнення , кількість вразливих місць . Наявність стаціонарного огородження (навіть у вигляді сітки ) істотно спрощує завдання . Такий захисний елемент дозволить встановити сучасні засоби контролю над периметром – системи відеоспостереження і периметрового сигналізацію , підключену до пульту миттєвого реагування .

Для охорони територій великої протяжності можуть застосовуватися наступні технології :

  • локальна або периметрова сигналізаційні системи;
  • звукові системи оповіщення тривоги ;
  • системи відеонагляду;
  • технології зональної автоматизації з датчиками руху .
 Комплексна система технічного захисту масштабних територій , розроблена фахівцями компанії « Карабінер », дозволить забезпечити найвищий рівень безпеки для об’єкта.
Консультант Міла

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте зручний для вас час огляду об'єкта.
До вас виїжджає наш фахівець для визначення необхідної кількості постів охорони, режиму несення служби, форми одягу охоронців, наявності засобів захисту.
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обговорюється дата і час взяття під охорону.
З нашого боку проводиться цілодобовий контроль несення служби.

Специфіка охорони полів : посадки, плекання і збору врожаю

Агропідприємства Одеської області вже оцінили переваги використання послуг охоронної компанії , в рамках яких здійснюються наступні захисні заходи :

  • Нагляд над збереженням насіння під час посіву, дозрівання врожаю і його збору.
  • Контроль виконання всіх етапів технологічного процесу протягом усього сезону .
  • Контроль над виконанням працівниками техніки безпеки, включаючи спостереження за дотриманням усіх заходів з пожежної безпеки .
  • Спостереження за переміщенням сільськогосподарських машин , що транспортують урожай, за посівними , елеватором .

Компанія « Карабінер » має досвід ведення охоронної діяльності на великих територіях, що дозволяє здійснювати роботу на високому професійному рівні.