Охорона масових заходів
Масові заходи, незалежно від масштабу, вимагають ретельної організації, найважливішою складовою якої є забезпечення безпеки і порядку. Охорона масових заходів в Одесі та області - одна з пріоритетних послуг компанії «Карабінер». Скоординовані дії досвідчених фахівців, що володіють високою підготовкою та досвідом у даній сфері, дозволяють запобігти зриву свята, корпоративу або масштабного концерта.
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Целесообразность использования услуг профессионального охранного предприятия

В Одесі, як і в багатьох інших курортних містах, щорічно проводиться безліч різноманітних заходів. Співробітники компанії «Карабінер» забезпечують спокій на святах, несуть повну відповідальність за майно присутніх і їхнє здоров’я. Для бізнес-заходів це також є показником статусності і серйозності підходу до організації. Присутність охорони завжди є тим каменем спотикання, який стає гарантією успішного і безпечного проведення наміченого події.

Охорона масових заходів в Одесі та області включає:

 • Врегулювання нештатних ситуацій.
 • Дотримання громадського порядку.
 • Організацію пропускної системи для відвідувачів, гостей. Це дозволить уникнути присутності небажаних осіб.
 • Підготовку плану заходи щодо забезпечення оптимальної охорони усередині приміщення і на відкритій місцевості.
Консультант Яна

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте зручний для вас час огляду об'єкта.
До вас виїжджає наш фахівець для визначення необхідної кількості постів охорони, режиму несення служби, форми одягу охоронців, наявності засобів захисту.
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обговорюється дата і час взяття під охорону.
З нашого боку забезпечується професійна всебічна охорона вашого заходу

Особливості забезпечення охорони для кожного заходу

 • Спортивні заходи. Футбольні матчі особливо потребують забезпечення порядку, оскільки завжди існує ризик виникнення загрози з боку вболівальників. Оточення стадіону, розстановка охоронців по всьому периметру дозволять забезпечити порядок під час кожного спортивного заходу.
 • Концерти. На концертах нерідко виникають бійки і суперечки між фанатами, потрібно забезпечити охорону артистам. Зробити це можуть тільки фахівці, що володіють навичками роботи на масштабних виступах.
 • Святкування пам’ятних дат, банкетів, весіль. Як правило, приватні святкування проводяться з розмахом. Охорона дозволить не пропустити особи без запрошень, запобіжить будь хуліганські заходи.
 • Корпоративні свята, бізнес-зустрічі, конференції. Охоронні послуги будуть доречні, адже вони вплинуть на репутацію та імідж організатора.
  Заходи на честь державних і міських свят. Приватне охоронне підприємство може забезпечити безпеку присутніх на площах, сценах, під час вуличних походів.
 • Ярмарки, презентації, розпродажі. Охорона в даному випадку необхідна, адже вона запобіжить розкрадання майна на ввіреній території.

Стратегія організації охорони масових заходів розробляється таким чином, щоб повноцінно виконати завдання, поставлені замовником, а також запропонувати додаткові рішення щодо забезпечення максимального захисту.