Групи швидкого реагування
Головним завданням охоронного підприємства є миттєвий виїзд бригади на об'єкт з метою запобігання будь протиправних дій. Групи швидкого реагування охоронного підприємства «Карабінер» - це професійні мобільні бригади, до складу яких входять спеціально навчені співробітники, які володіють навичками роботи в найбільш екстремальних ситуаціях. ГБР виїжджає за першим сигналом, що надійшов на пульт, і протягом декількох хвилин ситуація стає врегульованою.
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Специфика деятельности групп быстрого реагирования

Курортне місто Одеса – місце підвищеного скупчення приїжджих, тому кожне підприємство потребує повноцінної охороні. Вона включає в себе не тільки установку сучасного обладнання відеоспостереження та сигналізації, а й підключення кожного об’єкта до пульта охорони. Кожен сигнал запускає роботу ГБР, що дозволяє захистити майно клієнта і життя персоналу, що знаходиться в той момент на об’єкті.

ГБР в Одесі виконує наступні завдання:

  • Прибуття на місце в гранично стислий час (вибір оптимального маршруту для скорочення шляху до об’єкта).
  • Запобігання протиправних дій сторонніх осіб.
  • З’ясування ситуації з наступним оглядом території охоронюваного об’єкта та сусідніх прилеглих територій.
  • Охорона об’єкта до моменту прибуття власника, виклик співробітників правоохоронних органів для складання акту правопорушення.

Група швидкого реагування володіє повноваженнями затримати злочинців до приїзду поліції. Це значно підвищує шанси на запобігання злочинних дій, а також на визначення винних з їх подальшим покаранням.

Консультант Міла

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте зручний для вас час огляду об'єкта.
До вас виїжджає наш фахівець для визначення необхідної кількості постів охорони, режиму несення служби, форми одягу охоронців, наявності засобів захисту.
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обговорюється дата і час взяття під охорону.
З нашого боку проводиться цілодобовий контроль несення служби.

Професійні групи швидкого реагування

Співробітники ГБР «карабінерів» мають відмінну фізичною підготовкою, дозволами на застосування зброї в екстрених ситуаціях, навичками надання медичної допомоги. Вони оснащені всім необхідним для роботи: транспортним засобом для швидкого прибуття на місце, сучасними засобами зв’язку, спеціальним спорядженням.

Досвідчені бійці здатні вирішити будь-яке завдання, виконуючи всі дії в суворій відповідності зі своїми повноваженнями і отриманої інструкцією. Безперервна підготовка та злагодженість роботи гарантує кращий результат роботи груп швидкого реагування і спокій кожного клієнта компанії «Карабінер».