Фізична охорона
Найчастіше службі «Карабінер» доводиться працювати зі стаціонарними об'єктами. Для забезпечення надійної охорони об'єктів ми тісно співпрацюємо з Замовниками. Саме ваші вимоги визначать тактику і стратегію охорони, вибір екіпіровки співробітників та їх спеціальні навички. Технічна сторона питання залежить від ваших можливостей, а наш прямий обов'язок - забезпечення об'єкта, що охороняється, кваліфікованими охоронцями. Ми ретельно продумаємо всі нюанси, що впливають на забезпечення безпеки об'єкта, але комплекс охоронних заходів, що вживаються нашими співробітниками, здебільшого буде націлений на попередження злочинної діяльності.
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Коротко про послугу

Промислові підприємства, складські комплекси і об’єкти будівництва зазвичай мають великі території, тому їх фізична охорона ускладнена. Крім цього, на таких видах об’єктів виникає необхідність контролю пересування великих партій матеріальних цінностей. Для охорони складів і підприємств використовуються обхідні (мобільні) пости і стаціонарні пости. В обов’язки мобільних постів входить вибірковий або послідовний огляд території, залежно від наявності вразливих місць, а також конструкції і планування об’єкта.

В обов’язки стаціонарних постів входить здійснення пропускного режиму, а також візуальний контроль за територією за допомогою систем відеоспостереження. Обидва види постів активно взаємодіють за допомогою технічного обладнання (рації, телефон). Охорона приміщень підприємств торгівлі і виробництва вирішує важливу проблему контролю збереження матеріальних (продукції) та грошових (виручки) коштів. При підборі охоронців береться до уваги зовнішній вигляд кандидатів. Перевага віддається фізично сильним, переконливим здобувачам, які зможуть швидко відновити порядок і локалізувати проблему при виникненні позаштатної ситуації.

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте зручний для вас час огляду об'єкта.
До вас виїжджає наш фахівець для визначення необхідної кількості постів охорони, режиму несення служби, форми одягу охоронців, наявності засобів захисту.
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обговорюється дата і час взяття під охорону.
З нашого боку проводиться цілодобовий контроль несення служби.

Фізична охорона об’єктів в Одесі – повна безпека гарантована!

Під фізичною охороною об’єктів в Одесі розуміють комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки території, що охороняється (будівлі, торгового комплексу тощо), які виконуються співробітниками охорони.

Залежно від того, який конкретно об’єкт береться під захист, фахівці компанії «Карабінер» розробляють індивідуальну охоронну схему. Тут важливо розуміти, що оперативна обстановка на різних об’єктах має свої особливості. І ці тонкощі обов’язково необхідно враховувати при виборі схеми їх захисту.

Наші співробітники при отриманні заявки на охоронні послуги проводять професійний аналіз території (будівлі), визначаючи наявність потенційних загроз і ризиків. Після цього готуються висновки про методи усунення таких небезпек і їх попередження. На підставі виконаної роботи створюється раціональна і максимально ефективна схема забезпечення безпеки – пультова охорона в Одесі, фізична, встановлення систем відеоспостереження та інше.

Наші обов’язки

При необхідності фізична охорона об’єктів в Одесі здійснюється співробітниками, які мають при собі вогнепальну зброю та спецзасоби, за допомогою яких вони можуть нейтралізувати будь-яку загрозу. Охоронці можуть виконувати свої посадові обов’язки в цивільному одязі або в форменому обмундируванні. Рішення про форму одягу приймає замовник послуги охорони об’єктів в Одесі.

До стандартних обов’язків співробітників служби безпеки на будь-яких сучасних об’єктах зазвичай відносять:

 • забезпечення безпеки відвідувачів і персоналу, режиму пропуску та контролю, порядку, встановленого на об’єкті;
 • охорона всіх наявних матеріально-технічних і товарних цінностей, захист від сторонніх осіб наявних приміщень і територій;
 • виявлення непередбачених ситуацій (події і виробничі аварії, стихійні лиха, затоплення, загоряння) на території, що охороняється, їх попередження та усунення;
 • припинення нанесення збитку (матеріального) майну об’єкта, що охороняється.

Охорона об’єктів в Одесі може зажадати від працівників служби безпеки виконання та інших обов’язків. Наприклад, якщо охороняється великий торговий центр, співробітники «Карабінера»:

 • припиняють спроби крадіжок товарів, вжиті персоналом магазину або покупцями;
 • проводять огляд особистих речей і ручної поклажі відвідувачів;
 • організовують особливий пропускний режим, що враховує особливості роботи торгового підприємства;
 • відповідають за збереження всіх товарів, викладених на полиці і вітрини, а також тих, які знаходяться на складах;
 • забезпечують психологічний та фізичний захист персоналу торгового центру та їх майна;
 • запобігають псуванню майна магазину.
 • забезпечують пожежну безпеку

На будівельних об’єктах наші співробітники контролюють (при необхідності) периметр будмайданчика, відповідають за збереження техніки, обладнання, матеріалів для будівництва, організовують пости для перевірки автомобільного транспорту, виконують інші обов’язки, прописані в договорі. У тих випадках, коли ми здійснюємо охорону офісних приміщень, громадських будівель, підприємств сфери послуг і торгівлі, співробітники «Карабінера» надають інформаційну допомогу відвідувачам.

У більшості випадків стовідсотково надійний захист будь-якої території забезпечується комплексом фізичної та пультової охорони об’єктів в Одесі. Така схема захисту будь-якого об’єкта є гарантією збереження матеріальних цінностей, життя і здоров’я всіх працівників і гостей, які відвідують його.