Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Охорона житлових комплексів

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Елітні новобудови, як і приватні котеджі, активно користуються послугами охоронного підприємства «Карабінер». Убезпечити своє житло – найважливіша складова спокійного, розміреного життя. В Одесі технічна охорона більш ніж затребувана, причому, завдяки доступній вартості, замовити її можуть усі мешканці багатоповерхових та приватних будинків.

Фізична і технічна охорона житлових комплексів дозволяє повністю захистити себе від проникнень сторонніх осіб, крадіжок, нападів.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Охорона житлових комплексів в Одесі: фізична, пультова і технічна охорона житлових комплексів

Специфіка технічної охорони житлових будинків

Технічна охорона житлового комплексу передбачає використання сучасних, багатофункціональних систем контролю доступу. Простіше кажучи, це забезпечення всіх мешканців аудіо- та відео-контролем шляхом установки домофонної системи. Різноманітність моделей відкриває більше можливостей для забезпечення повноцінної безпеки житлового комплексу.

Вибір засобу технічної охорони будівлі можливий тільки з урахуванням результатів оцінки фахівців. В результаті проектування може бути встановлена ​​система з такими опціями як відеоконтроль з функцією автозапису, аудіозв’язок, наявність електромагнітного замка, опція передачі даних про відвідувачів (фотознімок, аудіозапис) в період відсутності власника.

Додатково встановлюється система сигналізації, підключена до нашого Пульта охорони. Про кожній дії ви можете бути повідомлені за допомогою смс. Наша компанія також забезпечить повноцінне обслуговування технічних засобів охорони.

Фізична охорона житлового комплексу

Установка систем безпеки, звичайно ж, є необхідним елементом захисту для кожного будинку. Проте, ці заходи нерідко мають потребу в підкріпленні. Тільки комплексна охорона здатна убезпечити життя і майно мешканців в повній мірі. В рамках послуг, що надаються з фізичної охорони комплексів діє таким чином:

  • Забезпечується патрулювання території.
  • Спеціально навчені охоронці присутні на території житлового комплексу протягом доби позмінно.
  • Цілодобова робота групи миттєвого реагування запобіжить будь-які протиправні дії відразу ж після надходження сигналу від мешканців або від технічних охоронних засобів (під час відсутності власників).

У необхідності забезпечення охорони житлового комплексу переконалися багато. У курортному місті безпека завжди повинна бути на першому місці. Якщо ви хочете захистити свій будинок, зверніться до наших фахівців. Ми проведемо оцінку вразливості комплексу, розробимо оптимальний варіант захисту, візьмемо на себе відповідальність за збереження об’єкта, що знаходяться всередині людей і матеріальних цінностей.

Детальніше про нас