Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Охорона будмайданчиків

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Будівництво нових об’єктів, незалежно від того, на якому етапі воно знаходиться, потребує якісної охорони території. Нерідко, бажаючи заощадити, забудовники відчувають колосальні втрати будматеріалів зі своїх об’єктів. Цього можна уникнути тільки шляхом звернення до фахівців охоронного підприємства.

Компанією «Карабінер» здійснюється професійна охорона будівельних об’єктів в Одесі по всьому периметру, розробка оптимальних захисних заходів, що запобігають проникненню на територію сторонніх осіб.

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн-заявку на послуги

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Охорона будівельних майданчиків в Одесі

Доцільність звернення до охоронне агентство

Будівельний майданчик – вельми ласе місце для грабіжників, адже сучасні будматеріали можна безперешкодно продати, виручивши непогані гроші. Як правило, територія настільки велика, що захистити її від проникнень дуже складно. Наймання непрофесійного охоронця не вирішить проблему. Все, що можна зробити, щоб зберегти залишені на об’єкті техніку і матеріали та забезпечити безперервний контроль над територією – це звернутися до фахівців.

Охорона будівельних майданчиків в Одесі – дуже затребувана послуга, яка здійснюється на високому рівні нашою компанією. До нас звертаються як великі, так і приватні забудовники, яким необхідні гарантії збереження. Важливим аргументом на користь охоронного підприємства є і матеріальна відповідальність, що покладається на нас після укладення договору про співпрацю.

Що ви отримаєте в результаті звернення до «Карабінер»

Охорона будмайданчиків, будівництв різного масштабу включає в себе ряд заходів, що запобігають будь-які збитки забудовника, забезпечення збереження техніки і матеріалів, зведених конструкцій. В дану послугу включено такі заходи:

  • Активна охорона попереджувального характеру. Це означає, що передбачаються всі заходи щодо запобігання проникнень, розкрадання і псування зведених елементів конструкцій.
  • Фахівцями розробляється комплекс заходів щодо впровадження демонстративної або прихованої охорони кожного об’єкта (в залежності від його територіальних особливостей, масштабності, від етапу будівництва і ін.).
  • Повноцінний контроль над територією. В рамках даної послуги забезпечується додаткове освітлення найбільш небезпечних ділянок, установка систем спостереження по периметру, а також регулярний обхід території строго по годинах.

Для роботи використовуються інноваційні охоронні системи, залучаються досвідчені охоронці, що володіють колосальним досвідом роботи на відкритій місцевості великої протяжності.

Цілодобова або часткова охорона стойплощадок

В кожному окремому випадку забудовник може самостійно визначити доцільність впровадження цілодобової або на якусь частину (в нічний час доби) охорони.

У першому випадку, охоронці будуть контролювати не тільки захищеність периметра, але і чесність, порядність будівельників. В даному випадку, доречним буде ефект демонстративної охорони, який стане додатковим аргументом для потенційних зловмисників.

У разі укладення угоди про часткову охорону будівельних об’єктів, буде використана спеціалізована техніка для освітлення всього периметра, для моніторингу ситуації в різних куточках майданчики з передачею даних на охоронний пульт. Також можлива установка системи сигналізації. Визначити необхідний ряд заходів щодо захисту будоб’єкти можна тільки після попередньої оцінки.

Звертайтеся до нас, і ми забезпечимо належний рівень захисту, попередимо будь-які протиправні дії і збережемо ваші матеріальні цінності.

Детальніше про нас