Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Охорона державних установ

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Послуги з організації охорони необхідні не тільки приватним і комерційним організаціям, але також і державним установам. За великим рахунком, робота державного підприємства мало чим відрізняється від роботи комерційного – співробітники, обладнання та цінні папери також потребують забезпечення захисту і контролю.

Служба безпеки Карабінер займається організацією охорони державних установ, монтажем та обслуговуванням новітнього обладнання сигналізації та контролю. Ми зможемо стати надійним захистом для того, щоб ви могли спокійно працювати.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Необхідність охорони державних підприємств

Незважаючи на те, що комерційні підприємства частіше замовляють установку сигналізаційних систем і різні послуги з охорони, державним також необхідна якісна і надійний захист. Причин, чому в більшості гос установ досі немає кваліфікованої охорони, кілька. Однією з головних проблем, є недостатнє фінансування. Вартість послуг компанії Карабінер дозволяє скористатися ними навіть малобюджетним організаціям. Наші фахівці розрахують необхідну кількість обладнання і послуг, в рамках вашого бюджету.

Ще однією проблемою, як не дивно, є небажання щось змінювати і працювати по-старому. Дуже багато керівників вважають, що в якості охорони досить одного-двох непрофесійних працівників, а в якості сигналізації підійде найпростіше обладнання. Однак, якщо територія велика, в будівлі знаходиться багато працівників, зберігаються цінні папери і речі, то цього явно недостатньо. А якщо зіставити суму збитку, яку можуть нанести зловмисники і вартість робіт по монтажу якісного обладнання і організації охоронних заходів, то стане очевидно, що останнім буде вигідніше.

гос усрежд 2

Основні завдання служби безпеки

Якщо між державною установою і охоронною компанією було укладено договір про забезпечення безпеки конкретної території, тоді основним завданням підприємства охорони, є максимально швидке реагування бригади, для того, щоб запобігти або усунути будь-які протиправні дії в сторону об’єкту, що охороняється.

Якщо договір був укладений про монтажі і подальшому обслуговуванні сигналізаційних систем, то завданням співробітників охоронної компанії є якісне та швидке обслуговування об’єкта. Фахівцями компанії Карабінер здійснюється:

  • установка обладнання, в разі потреби в день звернення;
  • підтвердження якості обладнання відповідними сертифікатами;
  • надання 4х каналів для передачі тривожного сигналу;
  • цілодобова технічна підтримка;
  • контроль за допомогою мобільного додатку;
  • час прибуття на виклик протягом 5-ти хвилин (в середньому).

Охоронна сигналізація може бути автономною і підключеної до охоронного пульта. При автономної йде спрацьовування в разі, якщо на об’єкт, що охороняється проник зловмисник. При цьому обладнання може видавати потужні звукові та світлові сигнали, які здатні відлякати непрошених гостей.

При сигналізації підключеної до централізованого пульту охорони, в разі протиправних дій в сторону об’єкту, що охороняється, сигнал подається на пульт диспетчера в завдання якого входить моментально відправити збройну бригаду швидкого реагування за потрібною адресою.

І в першому, і в другому випадку якість виконання послуг по здійсненню безпеки залежить від обладнання і людського фактора. Тому вкрай важливо встановлювати якісне обладнання та довірити свою безпеку професіоналам. У компанії Карабінер вам допоможуть з вирішенням цих та інших завдань. Звертайтеся до наших менеджерів за детальною консультацією з охорони вашого об’єкту. Чекаємо на ваші заявки!

Детальніше про нас