Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Фізична охорона

Ви в безпеці
Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Найчастіше службі «Карабінер» доводиться працювати зі стаціонарними об’єктами. Для забезпечення надійної охорони об’єктів ми тісно співпрацюємо з Замовниками. Саме ваші вимоги визначать тактику і стратегію охорони, вибір екіпіровки співробітників і їх спеціальні навички.

Технічна сторона питання залежить від ваших можливостей, а наш прямий обов’язок – забезпечення об’єкту, що охороняється кваліфікованими охоронцями. Ми ретельно продумаємо всі нюанси, що впливають на забезпечення безпеки об’єкта, але комплекс охоронних заходів, що вживаються нашими співробітниками, здебільшого буде націлений на попередження злочинної діяльності.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Відгуки

Kostya Afanasyev 
25 Березня, 2020

С жульем надо бороться , а вы профи в этом деле!

Александр Караман
22 Жовтня, 2019

Подключились к Вашей охране и на данный момент очень довольны,из за ремонта было много ложных вызовов с нашей стороны,что дало возможность проверить время приезда и перезвона диспетчера,все на высшем уровне,спасибо за Вашу работу

Александр Лукьянчук
11 Жовтня, 2019

Ребата красавцы, хорошая работа

Galina Kovalchuk
29 Травня, 2018

УСПЕХОВ ВАМ.

Александр Кузьмич
23 Червня, 2017

Довольны. Ребята приезжали быстро и оперативно, когда были сработки.

Александр Николаевич
4 Серпня, 2015

Сотрудники КАРАБИНЕР ГБР 15 задержали неизвестного человека при попытке изнасилования сотрудницы. Ребята отреагировали моментально, за что им большая благодарность. Ваши ребята спасли жизнь и здоровье моей сотрудницы, а также целостность моего магазина “Мир Сладостей”

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Фізична охорона об’єктів в Одесі – повна безпека гарантована!

Під фізичною охороною об’єктів в Одесі розуміють комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки охоронюваної території (будівлі, торгового комплексу, офісу, бізнес-центру, державної установи і так далі), що виконуються співробітниками охорони.
Залежно від того, який саме об’єкт береться під захист, фахівці компанії «Карабінер» розробляють індивідуальну охоронну схему. Тут важливо розуміти, що оперативна обстановка на різних об’єктах має свої особливості. І ці тонкощі обов’язково необхідно враховувати при виборі схеми їх захисту.

Наші співробітники при отриманні заявки на охоронні послуги проводять професійний аналіз території (будівлі), визначаючи наявність потенційних загроз і ризиків. Після цього готуються висновки про методи усунення таких небезпек і їх попередження. На підставі виконаної роботи створюється раціональна і максимально ефективна схема забезпечення безпеки – пультова охорона в Одесі, фізична, установка систем відеоспостереження та інше. Наша компанія також надає послуги особистої охорони.

Коротко про послугу

Промислові підприємства, складські комплекси і об’єкти будівництва зазвичай мають великі території, тому їх фізична охорона утруднена. Крім цього, на таких видах об’єктів виникає необхідність контролю пересування великих партій матеріальних цінностей. Для охорони складів і підприємств використовуються обхідні (мобільні) пости і стаціонарні пости. В обов’язки мобільних постів входить вибірковий або послідовний огляд території, в залежності від наявності вразливих місць, а також конструкції і планування об’єкту. В обов’язки стаціонарних постів входить здійснення пропускного режиму, а також візуальний контроль за територією за допомогою систем відеоспостереження.

Обидва види постів активно взаємодіють за допомогою технічного обладнання (рації, телефон). Охорона приміщень підприємств торгівлі і виробництва вирішує важливу проблему контролю збереження матеріальних (продукції) і грошових (виручки) коштів. При підборі охоронців береться до уваги зовнішній вигляд кандидатів. Перевага віддається фізично сильним, значним здобувачам, які зможуть швидко відновити порядок і локалізувати проблему при виникненні позаштатної ситуації.

Наші обов’язки

При необхідності фізична охорона об’єктів в Одесі здійснюється співробітниками, які мають при собі вогнепальну зброю і спецзасоби, за допомогою яких вони можуть нейтралізувати будь-яку загрозу. Охоронці можуть виконувати свої посадові обов’язки в цивільному одязі або в форменому обмундируванні. Рішення про форму одягу приймає замовник послуги охорони об’єктів в Одесі.

До стандартних обов’язків співробітників служби безпеки на будь-яких сучасних об’єктах зазвичай відносять:

 • забезпечення безпеки відвідувачів і персоналу, режиму пропуску та контролю, порядку, встановленого на об’єкті;
 • охорона всіх наявних матеріально-технічних і товарних цінностей, захист від сторонніх осіб наявних приміщень і територій;
 • виявлення непередбачених ситуацій (події та виробничі аварії, стихійні лиха, затоплення, загоряння) на території, що охороняється, їх попередження та усунення;
 • припинення нанесення збитку (матеріального) майну об’єкту, що охороняється.

Охорона об’єктів в Одесі може зажадати від працівників служби безпеки виконання та інших обов’язків. Наприклад, якщо охороняється великий торговий центр, співробітники «Карабінер»:

 • припиняють спроби крадіжок товарів, вжиті персоналом магазину або покупцями;
 • проводять огляд особистих речей і ручної поклажі відвідувачів;
 • організовують особливий пропускний режим, що враховує особливості роботи торгового підприємства;
 • відповідають за збереження всіх товарів, викладених на полиці і вітрини, а також тих, які перебувають на складах;
 • забезпечують психологічну і фізичну захист персоналу торгового центру і їх майна;
 • запобігають псування майна магазину;
 • забезпечують пожежну безпеку.

На будівельних об’єктах наші співробітники контролюють (при необхідності) периметр будмайданчика, відповідають за збереження техніки, обладнання, матеріалів для будівництва, організовують пости для перевірки автомобільного транспорту, виконують інші обов’язки, прописані в договорі. У тих випадках, коли ми здійснюємо охорону офісних приміщень, громадських будівель, підприємств сфери послуг і торгівлі, співробітники «карабінерів» надають інформаційну допомогу відвідувачам.

У більшості випадків повністю надійний захист будь-якої території забезпечується комплексом фізичної і пультової охорони об’єктів в Одесі. Така схема захисту будь-якого об’єкта є гарантією збереження матеріальних цінностей, життя і здоров’я всіх працівників і гостей, які відвідують його.

Детальніше про нас