Питання та відповіді

Питання та відповіді

Я забув зняти об’єкт з охорони, коли повернувся додому (в квартиру, в офіс, на дачу, на об’єкт, що охороняється). Що робити?
Якомога швидше зателефонуйте оператору на Пульт охорони, щоб скасувати тривогу. Таким чином, ви скасуєте помилковий виїзд екіпажу служби реагрірованія. Попереджаємо, що скасування тривоги після натискання кнопки тривожного виклику - не приймається.
Що буде, якщо з моєї вини стався помилковий виклик?
За хибний виклик, який стався внаслідок порушення правил експлуатації обладнання або випадкового натискання кнопки тривожної сигналізації, стягуються штрафні санкції.
Як мені поводитися, якщо злочинці примушують мене ввести код, необхідний для зняття об’єкта з охорони?
Вам видається додатковий «код під примусом». При його наборі до Вас екстрено направляється екіпаж швидкого реагування, який допоможе вирішити Вашу проблему.  
У нас часто відключають електроенергію. Як у такому разі бути з охоронною сигналізацією?
Устаткування, що застосовується для охорони, оснащено резервним джерелом живлення. Ємності акумулятора, залежно від його виду та ємності, вистачить на 8 - 48 годин безперервної роботи (дротяні системи зазвичай споживають більше енергії, бездротові - менше). Час повної зарядки акумулятора складає 72 години.
Чи реагує система сигналізації на великих домашніх тварин (кішка, собака)?
Якщо Ви утримуєте домашніх тварин, то вказуєте це в договорі. Датчики системи, встановлені на об'єкті, будуть додатково укомплектовані спеціальними лінзами, що виключають спрацювання сигналізації на кішок або собак. Зверніть увагу, що сигналізація не спрацьовуватиме тільки в тому випадку, якщо тварина знаходиться на висоті до 40 см від рівня підлоги. Якщо кішка любить встрибувати на ліжко, лазить по шафах, диванам, столам, то Вам варто закривати свого вихованця, коли ставите об'єкт на сигналізацію в кімнатах без датчиків руху. Те ж саме стосується і собак. Це буде служити гарантією відсутності помилкових викликів і, відповідно, штрафів.  
Що робитиме служба охорони, якщо тривожна сигналізація спрацює під час мого виїзду за межі міста, або в час, коли мій телефон опиниться поза зоною доступу?
Укладаючи договір на охорону об'єкта, вкажіть в анкеті контакти від одного до шести чоловік, яким ви довіряєте. Обов'язково в списку розставте пріоритети і рівень відповідальності довірених осіб. Отримуючи тривожний сигнал, екіпаж швидкого реагування виїжджає на об'єкт, що охороняється для його огляду на предмет злочинного проникнення. Оператор сповістить Ваших довірених осіб про спрацювання сигналізації - якщо не додзвониться першій людині, почне дзвонити наступному в списку. У тому випадку, якщо є факти несанкціонованого проникнення на об'єкт, що охороняється (розбиті вікна, сліди злому дверей та інше), група заблокує входи і виходи. Подальше рішення, як вчинити, повинен приймати людина, що є Вашим довіреною особою. Подбайте про те, щоб у нього були ключі від приміщень.  
Як служба охорони вирішує питання з міськими автомобільними пробками, що утрудняють оперативне прибуття на охоронюваний об’єкт?
У нас достатня кількість екіпажів швидкого реагування, які знаходяться в різних кінцях міста. При визначенні місця розташування екіпажів враховується розташування охоронюваних об'єктів і дорожня ситуація. При виникненні тривожного сигналу на охоронюваному об'єкті, до нього направляється той екіпаж, якому знадобитися найменше часу для поїздки.  
Ви можете мені надати звіти про те, що відбувається у мене вдома, коли я відсутній?
Ми можемо видавати Вам звіти за певний проміжок часу, в яких буде вказано, коли об'єкт поставлений або знятий з охорони. Додатково у Вас є можливість скористатися послугою «SMS-повідомлення». Завдяки цій послузі, Ви будете отримувати оповіщення на мобільний телефон про те, що об'єкт, що охороняється знятий або поставлений на охорону.
Скільки часу необхідно групі швидкого реагування для того, щоб прибути по тривозі на охоронюваний об’єкт?
У середньому екіпажу потрібно не більше 5 хвилин, щоб прибути на об'єкт, що охороняється.
Чи мають співробітники групи швидкого реагування зброю?
Так, екіпаж швидкого реагування завжди приїжджає на об'єкт, що охороняється в повній бойовій екіпіровці, що включає зброю.
Яким чином я можу оплатити послуги служби охорони?
Оплата послуг служби охорони «Карабінер» здійснюється за безготівковим розрахунком в будь-якому відділенні українського банку. Реквізити для оплати вказані в договорі. Ви можете скористатися онлайн-банкінгом для оплати наших послуг на нашому сайті
Чому мені варто звернутися саме в вашу службу охорони?
«Карабінер» пропонує послуги пультової охорони найвищої якості. Наші переваги:
 • Сучасне надійне обладнання;
 • великий штат досвідчених співробітників, з яких формуються екіпажі швидкого реагування;
 • матеріальна відповідальність нашої служби за охоронювані нами об'єкти;
 • невисока щомісячна абонентська плата;
 • спеціальні пропозиції та акції для наших клієнтів, щоб зробити співпрацю цікавим і вигідним.
Що включає в себе абонентська плата?
Абонплата включає:
 • цілодобове спостереження за охоронюваним об'єктом;
 • цілодобова техпідтримка;
 • необмежене число виїздів екіпажів швидкого реагування за сигналами тривоги.
Я уклав договір з іншою службою охорони. Чи можу я стати вашим клієнтом?
Так можете. Для цього вам буде потрібно «перемкнути» встановлене іншою організацією обладнання до нашої станцією моніторингу. Ця послуга буде для Вас безкоштовною. Укладайте договір з нашою службою і платите щомісячну абонплату.  
Я можу призупинити охорону об’єкта на деякий час?
Так можете. Зверніться в наш офіс і призупините договір з нашою службою.  
Чи можу я перенести встановлення охоронної сигналізації на вихідний день?
Так можете. Ми можемо встановити обладнання на об'єкт в будь-який час, зручний для вас, навіть у вихідний день.  
Скільки потрібно часу для установки охоронного обладнання?
У середньому для установки стандартного комплекту охоронної сигналізації нам буде потрібно 3:00. У цей час включені тимчасові витрати на безпосередньо монтаж обладнання, знайомство з ним клієнта і складання необхідних документів. Ми узгодимо з Вами зручний час для підключення сигналізації.
Чи можу я дозаказати охоронне обладнання, якщо хочу скористатися вашими додатковими послугами?
Так можете. Зазвичай при первинній установці наші фахівці роблять експертизу об'єкту і пропонують вам оптимальну комплектацію охоронної системи. Якщо виникне необхідність, Ви маєте можливість встановити додаткове охоронне обладнання і ряд опцій, підписавши договір на надання додаткових послуг.  
Які ви використовуєте канали зв’язку зі станцією моніторингу?
1) Радіо - у нас власний високочастотний виділений радіоканал; 2) GSM / GPRS - канал оператора мобільного зв'язку 3) Телефон 4) Інтернет - для цього об'єкт повинен бути підключений до інтернету.
Як ви вибираєте канал зв’язку для об’єкта?
Ми не вибираємо, а використовуємо всі види каналів зв'язку одноразово. На вартість абонплати це ніяк не впливає.  
Злочинці можуть скористатися »глушилки зв’язку. Ви можете це відстежити?
Сигналізація, встановлена на охоронюваному об'єкту, постійно висилає на Пульт охорони тестові повідомлення. Як тільки відправлення цих повідомлень порушиться, відразу буде оголошена тривога.
Несете ви яку-небудь відповідальність за об’єкт, який охороняєте?
Служба охорони «Карабінер» несе матеріальну відповідальність за охоронювані об'єкти. Цей пункт обов'язково прописується в договорі на надання охоронних послуг.  
Як часто змінюється вартість охоронних послуг у вашій компанії?
При укладанні договору ми фіксуємо вартість охоронних послуг на один рік. Ми дуже відповідально підходимо до питань зміни тарифів і ціноутворення.
Які я повинен надати вам документи, щоб підписати договір охорони?
Фізичні особи повинні надати:
 • копії ідентифікаційного коду та паспорта;
 • правовстановлюючі документи на об'єкт, що охороняється (договір купівлі-продажу, технічний паспорт)
Юридичні особи повинні надати:
 • документи, що підтверджують право власності на охоронний об'єкт або право їм користування;
 • свідоцтво про держреєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності;
 • свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ або довідку з податкової про взяття на облік (при відсутності свідоцтва);
 • довідку про включення суб'єкта підприємницької діяльності до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України
Чи надаєте ви мені знижку, якщо я відразу оплачує ваші послуги на півроку або рік вперед?
Так, якщо ви оплатите послуги відразу за рiк, то вам буде надана знижка в розмірі 10%.
Чи потрібно вам видати дублікат ключів від об’єкту, що охороняється?
Ні, нам ключі не потрібні. Екіпаж швидкого реагування, у разі прибуття на об'єкт охорони за тривожним сигналом, візьме ситуацію під контроль, але буде чекати прибуття клієнта або його представників для прийняття рішення про подальші дії.