Встановіть датчики витоку води і газу

25червня

Системи сигнально – пожежної сигналізації мають дуже широкий спектр застосування. Їх можна використовувати як для захисту від проникнення зловмисників свій будинок або офіс, від пожеж так і для своєчасного виявлення аварійних ситуацій – таких як витік води і витік газу.

Часто наслідки аварії водопроводу або витоку газу можуть бути набагато серйозніше, ніж збиток від крадіжки. За статистикою, найпоширеніші аварії в житлових приміщеннях – це витоку води і газу (89%). У великому місті за один день може відбутися близько 800-900 аварій в системі водопостачання та подачі газу.

Радимо Вам при встановлення охоронно-пожежної сигналізації у Вашому будинку / квартирі планувати установку датчиків зі спостереження за комунікаціями (газові котли, подача води і газу, водовідведення).

При несправності / поломки одного з спостережуваних об’єктів (наприклад, порушена подача газу або стався витік газу або води) датчики реагують на дану подію і передають інформацію на пульт централізованого спостереження. Оператору пульта приходить повідомлення про те, на якому об’єкті спостереження сталася поломка або ж є несправність. Оператор передасть отриману інформацію Вам – власнику об’єкту та / або відповідальним особам.
Після установки таких датчиків Ви можете бути впевнені що, Ви не затопите свій будинок і у Вас не трапитися пожежа!

Щоб замовити установку охоронно-пожежної сигналізації та датчиків витоку води і газу, Ви можете зв’язатися з нами за телефонами: 770-04-74, 37-45-11; e-mail: director@utb101.od.ua. У найкоротші терміни наші фахівці зв’яжуться з Вами, і Ви обговорите деталі і терміни робіт.