Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг

 

25 років

на варті вашої безпеки

Замовте ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Ключові послуги

Безпека - це просто

Стоїмо на захисті наших клієнтів з 1996 року. Створена нами комплексна система забезпечує надійний захист та повну безпеку ввірених нами об'єктів.
26 298
Об'єктів, що знаходяться під охороною
34
Групи швидкого реагування готові прибути до вас за 5 хвилин
24/7
Ваш надійний захист цілодобово і без вихідних
100%
Впевненість в кожному співробітнику
Додаток
Керуйте об'єктами через мобільний додаток
Кабінет
Зручний особистий кабінет і онлайн оплата

Надаємо послуги комплексного захисту більш ніж 20 000 об’єктів в Одесі і Одеській області.

Місцезнаходження 34 екіпажів продумано і дозволяє дістатися до об’єкта за мінімально можливий час.

Незалежно від часу доби, погоди, пори року і свят, ваше майно під захистом СБ Карабинер!

Ми постійно проводимо збори і тренінги з підвищення кваліфікації та професійних навичок співробітників.

Контролюйте постановку і зняття ваших об’єктів, переглядайте історію подій, активуйте кнопку тривожного виклику і багато іншого в 1 клік

Сплачуйте послуги онлайн, скористайтеся автоматичними платежами, керуйте додпослуги з будь-якого пристрою.

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Служба охорони «Карабінер» в Одесі – ваше майно під надійним захистом!

Забезпечення корпоративної та особистої безпеки в наші непрості дні є найважливішим завданням будь-якої організації і людини. Соціальна напруженість, жорстка конкуренція в бізнесі, загальна політична нестабільність роблять наше життя складною і не завжди можна передбачити. Тому і звичайній людині, і бізнесмену, і комерційним підприємствам потрібна якісна і ефективна охорона в Одесі.

При виборі компанії, якій ви довірите захист свого майна і особистої безпеки, необхідно орієнтуватися не на красиві гасла і рекламні слогани, а на репутацію охоронної фірми. Наша служба охорони в Одесі під назвою «Карабінер» відома багатьом солідним людям. Ми протягом без малого двадцять років здійснюємо охорону більш ніж 7600 комерційних і приватних об’єктів.

Повний захист вашого майна

Маючи в своєму розпорядженні найсучаснішим обладнанням і фахівцями високої кваліфікації, ми гарантуємо повний захист довірених нам виробничих підприємств і їх цінностей, об’єктів нерухомості. Ви можете спокійно спати по ночах, якщо фізична або пультова охорона в Одесі вашої квартири чи магазину здійснюється фірмою «Карабінер».
Наші співробітники, що забезпечують особисту захист клієнтів або охорону будь-якого об’єкта, мають великий досвід роботи в загонах спецпризначення, військових підрозділах і органах правопорядку. Вони прекрасно підготовлені для відображення будь-якої загрози і при цьому відмінно екіпіровані. Ми забезпечуємо вашу комплексну охорону в Одесі, активно застосовуючи всі сучасні технології та інноваційну апаратуру.

Професійна охорона і безпека в Одесі – найважливіші умови для збереження життя і майна клієнтів. Охоронне підприємство «Карабінер» – це надійність і стабільність в питаннях забезпечення безпеки будівель будь-якої масштабності і територій великої і малої протяжності. Наша служба безпеки в Одесі довела на ділі свій рівень професіоналізму і миттєве реагування в екстрених ситуаціях. Довірте свою безпеку досвідченим фахівцям. Ми підберемо в індивідуальному порядку комплексні заходи, що дозволяють запобігти правопорушенням. «Карабінер» завжди на варті вашої безпеки!

З будь-яким клієнтом, які звертаються в нашу компанію, ми налагоджуємо довірчі відносини, завжди дотримуємося принципів законного взаємодії з правоохоронними органами, відстоюючи при цьому інтереси замовника. Передові технології, які добре зарекомендували себе рішення по захисту різноманітних об’єктів і правова грамотність роблять нашу службу охорони в Одесі однією з кращих.

Наші переваги

До основних переваг співпраці з нами можна віднести наступні факти:

  • охоронні послуги бездоганної якості;
  • матеріальна відповідальність «карабінерів» за майно, на охорону якого було укладено договір;
  • оперативне підключення об’єктів до пультової охорони в Одесі (роботи починаються протягом години з моменту підписання угоди з клієнтом);
  • швидке реагування навчених груп, миттєво виїжджають при необхідності на місце події;
  • застосування новітньої техніки, яка використовується в сучасній охоронної діяльності;
  • доступна вартість охоронних послуг плюс система знижок для постійних і великих клієнтів.

Ми створюємо непереборні заслони на шляху зловмисників, які зазіхають на чужу власність, будь то будівельні ділянки, приватні будинки і житлові кооперативи, багатоповерхові комерційні і житлові будівлі, промислові підприємства або офіси. Досить один раз виконати комплекс заходів щодо захисту конкретного об’єкта від злочинних посягань (сигналізація, пультова охорона, системи відеоспостереження в Одесі і так далі), щоб бути впевненим в його неприступності.

Додатково ми рекомендуємо вам підключати в нашій компанії житлові, комерційні та промислові будівлі до систем пожежного реагування та протипожежної безпеки. Наші фахівці проведуть грамотну оцінку протипожежного стану конкретного об’єкта і запропонують вам оптимальні схеми монтажу систем пожежної охорони. Звертайтеся! Довірте вашу охорону і безпеку професіоналам.

Детальніше про нас