Узнай стоимость
охраны своего объекта
Напрямки діяльності
Про карабінер
Група компаній безпеки «КАРАБІНЕР» здійснює діяльність на ринку охоронних та пожежних послуг в Одесі та області з 1996 року.
Новини та акції
Незадоволені роботою охоронної служби? У нас є рішення. Перепідключайся на пульт реагування “Карабінер” і отримай: — півроку виїздів групи швидкого реагування; — півроку технічної підтримки; — півроку технічне обслуговування безкоштовно — за умови оплати наступних 6 місяців.
Скористайтеся акційною пропозицією і внесіть оплату за послуги пультової охорони при підключені на пульт охорони “Карабінер” за вигідною ціною. Отримайте знижку 5% за передплату послуг на 6 місяців і 10% за передплату  на 12 місяців. Більш точну інформацію можете…
Скористайтеся акційною пропозицією і внесіть оплату за послуги пультової охорони за вигідною ціною. Отримайте знижку 5% за передоплату послуг на 6 місяців і 10% за передоплату  на 12 місяців. Більш точну інформацію можете дізнатись у наших менеджерів:  …

Служба охорони «Карабінер» в Одесі – ваше майно під надійним захистом!

Забезпечення корпоративної та особистої безпеки в наші непрості дні є найважливішим завданням будь-якої організації і людини. Соціальна напруженість, жорстка конкуренція в бізнесі, загальна політична нестабільність роблять наше життя складним і часто непередбачуваним. Тому й звичайній людині, і бізнесмену, і комерційним підприємствам потрібна якісна і ефективна охорона в Одесі.

При виборі компанії, якій ви довірите захист свого майна та особистої безпеки, необхідно орієнтуватися не на красиві гасла і рекламні слогани, а на репутацію охоронної фірми. Наша служба охорони в Одесі під назвою «Карабінер» відома багатьом солідним людям. Ми протягом без малого двадцяти років здійснюємо охорону більш ніж 7600 комерційних і приватних об’єктів.

Повний захист вашого майна

Маючи у своєму розпорядженні найсучасніше обладнання та фахівців високої кваліфікації, ми гарантуємо повний захист довірених нам виробничих підприємств та їх цінностей, об’єктів нерухомості. Ви можете спокійно спати ночами, якщо фізична або пультова охорона в Одесі вашої квартири чи магазину здійснюється фірмою «Карабінер».

Наші співробітники, що забезпечують особистий захист клієнтів або охорону якого-небудь об’єкта, мають великий досвід роботи в загонах спецпризначення, військових підрозділах та органах правопорядку. Вони прекрасно підготовлені для відбиття будь-якої загрози і при цьому відмінно екіпіровані. Ми забезпечуємо вашу комплексну охорону в Одесі, активно застосовуючи всі сучасні технології та інноваційну апаратуру.

З будь-яким клієнтом, що звертається до нашої компанії, ми налагоджуємо довірчі відносини, завжди дотримуємося принципів законної взаємодії з правоохоронними органами, відстоюючи при цьому інтереси замовника. Передові технології, рішення по захисту різноманітних об’єктів, які добре зарекомендували себе, правова грамотність роблять нашу службу охорони в Одесі однією з кращих.

Наші переваги

До основних переваг співпраці з нами можна віднести наступні факти:

  • бездоганна якість надаваних охоронних послуг;
  • матеріальна відповідальність «Карабінера» за майно, на охорону якого було укладено договір;
  • оперативне підключення об’єктів до пультової охорони в Одесі (роботи починаються протягом години з моменту підписання угоди з клієнтом);
  • швидке реагування навчених груп, що миттєво виїжджають при необхідності на місце події;
  • застосування новітньої техніки, яка використовується в сучасній охоронної діяльності;
  • доступна вартість послуг плюс система знижок для постійних і великих клієнтів.

Ми створюємо непереборні заслони на шляху зловмисників, які зазіхають на чужу власність, будь то будівельні ділянки, приватні будинки і житлові кооперативи, багатоповерхові комерційні і житлові будівлі, промислові підприємства або офіси. Достатньо один раз виконати комплекс заходів по захисту конкретного об’єкта від злочинних посягань (сигналізація, системи відеоспостереження, пультова охорона в Одесі тощо), щоб бути впевненим у його неприступності.

Додатково ми рекомендуємо вам підключати в нашій компанії житлові, комерційні та промислові будови до систем пожежного реагування та протипожежної безпеки. Наші фахівці проведуть грамотну оцінку протипожежного стану конкретного об’єкта і запропонують вам оптимальні схеми монтажу систем пожежної охорони. Звертайтеся!