Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

 

27 років

на варті вашої безпеки

Замовте ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Ключові послуги

Безпека - це просто

Стоїмо на захисті наших клієнтів з 1996 року. Створена нами комплексна система забезпечує надійний захист та повну безпеку ввірених нами об'єктів.
28 290
Об'єктів, що знаходяться під охороною
Найбільша
кількість груп швидкого реагування в Одесі
24/7
Ваш надійний захист цілодобово і без вихідних
100%
Впевненість в кожному співробітнику
Додаток
Керуйте об'єктами через мобільний додаток
Кабінет
Зручний особистий кабінет і онлайн оплата

Надаємо послуги комплексного захисту більш ніж 28 000 об’єктів в Одесі і Одеській області.

Місцезнаходження екіпажів продумано і дозволяє дістатися до об’єкта за мінімально можливий час.

Незалежно від часу доби, погоди, пори року і свят, ваше майно під захистом СБ Карабинер!

Ми постійно проводимо збори і тренінги з підвищення кваліфікації та професійних навичок співробітників.

Контролюйте постановку і зняття ваших об’єктів, переглядайте історію подій, активуйте кнопку тривожного виклику і багато іншого в 1 клік

Сплачуйте послуги онлайн, скористайтеся автоматичними платежами, керуйте додпослуги з будь-якого пристрою.

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Служба охорони «Карабінер» в Одесі – ваше майно під надійним захистом!

Постійне почуття страху та небезпеки значно знижує якість життя. Це не дивно, адже відчувати безпеку – це базова потреба кожної людини.

Співробітники служби охорони «Карабінер» повернуть вам впевненість у майбутньому та втрачене від страху та переживань почуття свободи. Пріоритетні напрямки діяльності нашої компанії – це безпека життя, надійна охорона житла та бізнесу кожного клієнта.

Використовуючи багаторічний досвід та новітні технологічні можливості у сфері забезпечення охорони, ми стоїмо на сторожі спокою наших клієнтів в Одесі з 1996 року.

Повний спектр послуг з безпеки

Служба охорони «Карабінер» надає своїм клієнтам повний спектр послуг з організації безпеки. Нашими зусиллями під надійним захистом є:

 • Приватні об’єкти: ділянки, будинки, квартири, гаражі;
 • Комерційні організації: магазини, офіси, складські приміщення, медичні, навчальні та інші;
 • Державні установи.

Фахівці компанії займаються підбором та встановленням обладнання, тестуванням, технічним обслуговуванням. Ми несемо відповідальність за свою роботу та надані охоронні послуги, гарантуючи своїм клієнтам в Одесі максимум безпеки та стабільності.

Для ефективного захисту майна ми рекомендуємо встановлення пультової системи сигналізації. В цьому випадку ви отримаєте максимально швидке прибуття на об’єкт підготовлених спеціалістів та оперативне вирішення позаштатних ситуацій.

Ефективність розроблених охоронних заходів може відрізнятися залежно від обладнання, що використовується:

 • системи контролю та оповіщення, за допомогою яких можливо своєчасно виявити злом або незаконне проникнення зловмисників на територію будинку, квартири, ділянки, магазину або підприємства; а також настання побутових аварій і надзвичайних ситуацій на об’єкті, що охороняється;
 • відеообладнання, яке дозволяє проводити цілодобовий моніторинг будинку, квартири, ділянки, офісу, магазину та інших об’єктів, фіксувати порушення та оцінювати ситуацію віддалено;
 • ефективні протипожежні системи, дія яких спрямована на запобігання та локалізацію небезпечної ситуації;
 • мобільний додаток, для цілодобового контролю стану об’єкта.

Підбором, монтажем та обслуговуванням охоронного обладнання повинні займатися фахівці служби безпеки, які мають необхідні знання та навички у цій галузі. Довіряючи нам це завдання, ви можете бути впевнені, що все буде виконано з максимальною точністю та професіоналізмом.

Індивідуальний підхід до охорони – запорука ефективної роботи

Кожен об’єкт, який потребує забезпечення безпеки, розглядається нами індивідуально. Охорона будинку, квартири, офісів, магазинів, інших приватних та бізнес одиниць не може бути однаковою. Є типові рішення, можливо подібним склад обладнання, але кожен об’єкт потребує своєї оцінки ризиків та індивідуальному плануванні охоронних заходів.

 • Охорона приватного будинку, крім установки пультової сигналізації на території житлового будинку, може включати необхідність патрулювання території, забезпечення охорони периметра, підключення відеоспостереження і багато іншого.
 • Охорона квартир відрізняється залежно від кількості кімнат, поверху на якому розташований об’єкт, району, території де стоїть будинок та, звичайно, особистих побажань клієнта.
 • Охорона бізнесу, офісів за замовчуванням не може бути однаковою. Кожен бізнес має свої особливості, відрізняються розташування, наявність на території майнових цінностей, обладнання, прилеглих об’єктів та багато іншого.

Індивідуальний підхід до організації безпеки майна наших клієнтів дозволяє вибудовувати ефективну систему захисту. Облік усіх нюансів, підбір обладнання та охоронних заходів особисто для кожного клієнта – це та основа, завдяки якій ви можете відчувати захист та безпеку.

Особливості роботи охоронної компанії

З якої причини ви не залишили б свій будинок, квартиру або бізнес, можете бути впевнені, що з охороною агентства безпеки «Карабінер», ваше майно знаходиться під максимальним захистом.

Використання унікального досвіду у сфері надання охоронних послуг в Одесі дозволяє співробітникам нашого агентства виконувати свою роботу на відмінно. Ми з гордістю говоримо про свої досягнення та переваги, завдяки яким забезпечуємо безпеку життя та охорону майна клієнтів компанії.

 1. Надійність. Охоронне агентство «Карабінер» працює у своїй області понад 26 років. У нас є необхідний досвід, тому ми точно знаємо, як треба виконувати свою роботу, щоб клієнти нас рекомендували, а зловмисники обходили стороною.
 2. Професійна підготовка працівників компанії. Наші працівники кваліфіковані та проходять спецпідготовку, перш ніж приступити до виконання завдань. Це стосується і учасників груп швидкого реагування, і інженерів, і операторів, які займаються обробкою зворотного зв’язку.
 3. Сучасний парк. Ми ретельно стежимо за працездатністю автомобілів, щоб нічого не завадило прибути на тривожний виклик максимально швидко.
 4. Технічна база. Для організації систем охорони квартир, будинків та офісів використовуємо перевірене обладнання та новітні технології. Ми тримаємо руку на пульсі всіх новинок у сфері безпеки та пропонуємо клієнтам лише перевірені варіанти.
 5. індивідуальні рішення. Кожен об’єкт ми розглядаємо індивідуально, тому що пультова охорона будинку, квартири, ділянки, офісу чи магазину можуть суттєво відрізнятись один від одного.
 6. Оперативність. Група швидкого реагування охоронної служби “Карабінер” прибуває на місце дзвінка в максимально швидкі терміни. Для нас не має значення на якому об’єкті стався виклик – у приватному будинку, квартирі чи торговій точці. Кожен клієнт є пріоритетним.
 7. Безперервне зростання та розвиток. Уміння підлаштуватися під будь-які життєві обставини, вдосконалення навичок та використання технологічних новинок, дозволяє нашим співробітникам йти на крок попереду тих, хто готовий посягнути на майно наших клієнтів.

Установка охоронних систем давно не є предметом розкоші. Поставити систему сигналізації та підключити її до охоронного пульта по кишені та невеликому бізнесу, та людині із середнім заробітком. Якщо порівнювати ті збитки, матеріальні та моральні, які людина зазнає в результаті пограбування, то вартість охоронних послуг дуже доступна і не зіставна зі збитками від дій зловмисників.

Детальніше про нас